कमल प्रसाद शर्माको निर्माण रहेको ‘ केही प्रितका कुरा ’ काे म्युजिक भिडियो सार्वजनिक (भिडियोसहित )

निराज रानाभाट, काठमाडौं : सबिन कुमार तोलाङ्गीको निर्देशनमा ‘ केही प्रितका कुरा ’ को गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । उक्त गीतमा गायिका माण्डबी त्रिपाठी र गायक राजन श्रेष्ठको सुमधुर स्वर रहेको छ। उक्त गीतको शब्द / संगीत एरेन्ज तथा मिक्सिङ्ग बिपिन आर्चायको रहेको छ, भने निरज ओलीको रेकर्ड रहेकाे गीतमा एम बि रेकर्डिङ स्टुडियोमा रेकर्ड गरिएको छ । कमल प्रसाद शर्माको निर्माण रहेको म्युजिक भिडियोमा चर्चित मोडल आयुस्मा कार्की र दिपेन खड्काको अभिनय रहेको छ, जसमा प्रबिन थापाले कोरियोग्राफी गरेका छन ।

काठमाडौंको विभिन्न सुन्दर स्थानहरुका छायांकन गरिएको म्युजिक भिडियोको छायांकन प्रकाश खड्काले गरेका छन, भने सह – निर्देशन बिकल क्षेत्रीकाे रहेकाे छ । त्यसैगरी, सह – छायांकार रञ्जीत तिमिल्सीना रहेका छन, भने श्रींगारमा अनिमेस र सन्तोषी आर्चाय रहेका छन् । त्यस्तै, प्रोडक्सन म्यानेजरमा भुवन श्रेष्ठ र ड्रोन अपरेटर आयुस पोख्रेलको रहका छन ।

उक्त गीतको मिडिया संयोजकमा निराज रानाभाट रहेका छन । जसमा मिडिया पार्टनरमा जन अपडेट, नारायणी प्रेस, द नारायणी पोष्ट थाहापाना, भिजन न्यूज नेपाल, कृृषि खबर, चित्रवन खबर, भानु खबर लगायतका अनलाइन मिडियाहरु रहेका छन् । उक्त गीत फिल्मी संसार युटुभ च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरिएको छ ।
भिडियो :