आज मिति २०७९ कार्तिक १२ गते शनिवारको , हेर्नुहोस् आजको राशिफल

मेष : चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ

हरेक मंगलबार मनमा प्रसन्नता छाउने छ। धनलाभ, स्वास्थ्यमा प्रतिकुलता र विजय प्राप्त हुनेछ। व्यापार व्यवसायबाट पनि लाभ मिल्नेछ। दैनिक उपभोगबाहेक विलासिताको सामान खरिद गर्दा विचार गर्नुहोला। अनावश्यक सामान खरिद नगर्नुहोला।

वृष : इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो

अध्ययन अनुसन्धानमा रुचि र मनमा हर्ष छाउने छ। कुनै नयाँ अध्यात्मशास्त्रका पुस्तक खरिद गर्दा अध्ययनमा रुचि बढ्नसक्छ। यदि आजको दिन यात्रा गर्न खोज्नु भएको छ भने त्यति फलदायी भन्दा यात्रा कष्टकर हुनेछ। यात्रा गर्नै पर्नेछ भने पूर्वदिशा तर्फ फर्केर यात्रा शुरुवात गर्नुहोला। तपाईंको आम्दानीको स्रोत बढ्नेछ।

मिथुन : का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह

 आजको दिन निकै शुभ छ। व्यापार व्यवसायमा रहेका साझेदारसँग फाइदा हुनेछ। आजको दिन काम गर्दा गणेशको आरधना गरेर काम गर्नुभयो भने तपाईँको गर्ने काममा सफलता मिल्नेछ। नयाँ काम गर्न सक्नुहुनेछ। यात्रा गर्दा पनि सफलता र फलदायी हुनेछ। कसैसँग अनावश्यक विवाद हुने काम नगर्नुहोला।

कर्कट : हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो

आफन्त र मित्रजनबाट साथ सहयोग पाउनुहुनेछ। विगतमा तपाईँप्रति विरोध गर्नेले तपाईँलाई सम्मानका शब्दहरु प्रयोग गर्नेछन्। सापट दिएका धन फिर्ता हुनसक्छ। आर्थिक कारोबार गर्दा ध्यान दिनुहोला। पारिवारमा ससाना कुरामा विवाद हुनसक्छ । विवाद हुने काम नगर्नु नै उत्तम हुनेछ।

सिंह :मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे

आजको दिन मौन रहनु हित हुनेछ। घरपरिवार र मित्रसँग अनावश्यक विवाद नगर्नुहोला। अध्ययन अध्यापनको काममा बाधा उत्पन्न हुन सक्छ। तपाईँले विश्वास गरेको मित्रबाट तपाईंलाई दुःख र धोका हुन सक्छ। आजको दिन बिहान गणेश वा हनुमानको मन्दिरको दर्शन गर्नाले तपाईँलाई उर्जा मिल्नेछ। हरेक एकादशीमा व्रत गर्दा फलदायी हुनेछ।

कन्या : टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो

परिवार र दाम्पत्य जीवनमा सुख, समृद्धि हुनेछ। मंगलबारका दिन कुनै नयाँ काम शुरुवात र मानसम्मान मिल्न सक्छ। चन्द्रमाको साथ रहेको छ तपाईँले गरेको कामको मान सम्मान र व्यवसायमा समेत सोचेभन्दा बढी फाइदा हुनेछ। आजको दिन उपहार साटाटाट गर्दा फाइदा हुनेछ।

तुला : र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते

आजको दिन त्यति अनुकुल देखिँदैन। अनावश्यक यात्रा र अनावश्यक खर्च व्ययभार बढ्ने छ। आफ्नो स्वास्थ्यमा ध्यान दिनुहोला। तपाईंले सोचअनुसार काम नहुँदा मनमा अनेक चिन्ता छाउने छ। त्यसैले आजको दिन सकारात्मक सोच राख्नुहोला।

वृश्चिक : तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि

व्यापार व्यवसायबाट लाभ हुने देखिन्छ। स्त्रीबाट साथ सहयोग मिल्ने छ। आजको दिन मित्रहरुसँग भेट गर्दा लाभकारी कार्ययोजना बन्नेछन्। सरकारी काममा अवरोध आएको छ भने आजको दिन जानु भएमा काम छिटो हुनसक्छ। परिवारका सदस्यसँग र आफन्तसँग विवाद हुन सक्छ त्यसैले सोचविचार गरेर काम गर्नुहोला।

धनु : ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे

तपाईँलाई साथ सहयोग दिने कुनै एकजना मित्र र आफन्तलाई आजको दिन भेट गर्नुभयो भने तपाईँलाई सकारात्मक उर्जा प्राप्त हुनेछ। मठमन्दिर वा घरका जेष्ठ सदस्यलाई केही उपहार दिनु राम्रो मानिन्छ। व्यापारव्यवसायमा तपाईँको आजको सफलता मिल्नेछ। आर्थिक कारोबार गर्दा तपाईले निकै सोच विचार पुर्याउनु होला।

मकर : भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि

आजको दिन अध्यात्मिक कार्य गर्दा मनमा प्रसन्नता छाउने छ । तपाईले आज आफ्नो बसोबास भएको स्थानमा रहेको मठ मन्दिर दर्शन गर्दा तपाईले उत्साह प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ। मकर राशिका जातकले हरेक साता मंगलबार गणेशमन्दिरमा दर्शन गर्नाले तपाईको ग्रहदोष कम हुँदै जानेछ।

कुम्भ : गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द

तपाईँले सोचअनुसारको काममा कठिनाई हुनेछ। व्यापार व्यवसायमा हुनुहुन्छ भने धैर्यपूर्वक कार्य गर्नुहोला। आजको दिन तपाईँले बालकलाई भोजन गराउनु भएकामा मनमा शान्ति मिल्नेछ। आर्थिक कारोबारमा समस्या हुन सक्छ। त्यसैले आजको दिन विवाद नगरी नियमित काम बाहेक नयाँ काम गर्नुभन्दा पहिले सोच विचार गरेर मात्र गर्नु वेश हुनेछ।

मीन : दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि

बिहान उठेर सूर्योदयको दर्शन र नजिकैको गणेश मन्दिरको दर्शन गरेर काम गर्दा सफलता प्राप्त हुन्छ। अध्ययन अध्यापनको क्षेत्रमा सोचेभन्दा बढी सफलता मिल्नेछ । सेवामूलक काम गर्नुभयो भने समाजबाट मानसम्मान मिल्नेछ। एकादशीको व्रत निकै फलदायी हुनेछ।